NFT Проєкт

Проєкти

Благодійний Фонд " Fenyx Group" є національним, а на сьогодні вже і міжнародним проектом.

Наш Благодійний Фонд був створений задовго до війни і метою своєї діяльності, місією мав допомогу дітям.

ENG

Початок діяльності

Спільно з нашими партнерами, зокрема клінікою «ДОБРОБУТ» ми забезпечили лікування дітей зі складними патологіями, фінансуючи проведення як лікування так і реабілітації в після операційний період. Ми фінансували і підтримували дитячі центри дозвілля та спортивні секції, дитячі будинки, надавали адресну допомогу малозабезпеченим і багатодітним сім’ям.

Війна та Fenyx Group

24 лютого стало для нас точкою трансформації. З програми допомоги дітям, фонд було реорганізовано у міжнародний гуманітарний проект, зі штаб-квартирою в Києві.

З перших днів війни ми почали постачати продукти харчування в місто Київ, Запоріжжя та Маріуполь, загалом для формування продовольчого запасу в цих містах нами з Румунії доставлено понад 40 тон продуктів довготривалого зберігання та засобів гігієни.

Перші активності

Благодійний Фонд " Fenyx Group" у форматі приватного та державного партнерства, з метою забезпечення жителів столиці продуктами, на початку березня 2022 року, придбав та доставив понад 20 тон продуктів харчування довготривалого зберігання для Шевченківської адміністрації міста Києва.

Забезпечили засобами зв'язку, а саме сучасними радіостанціями "Моторола", і не спиняючись на цьому, продовжуємо допомагати захисникам щоденно.

Допомога тим, хто потребує найбільше

Під час активних бойових дій ми поставили понад 10 тон продуктів харчування населенню та бійцям територіальної оборони міста Київ, Бровари та Бориспільського району, які в ті дні потерпали найбільше. Ми доставили десятки тон продуктів харчування в Ірпінь та Бучу, Бородянку та Макарів, Харків та Запоріжжя, Дніпро та Чернігів.

Гуманітарна місія в Славутичі

Окремо хотіли би відзначити свої досягнення в забезпеченні фактично виживання людей в окупованому містечку Славутич, мешканці якого протягом трьох тижнів були позбавлені можливості виїхати, де всі зв’язки з містом були обірвані. Ми налагодили складні маршрути, якими користуємось і по теперішній час, оминаючи мінні поля, але близько 30 тон продуктів і засобів гігієни дали змогу вижити людям, зокрема 260 родинам з числа багатодітних сімей, сімей з дітками інвалідами та малозабезпечених родин.

Тони допомоги

Станом на сьогоднішній день ми вже доставили в Україну понад 300 тон гуманітарної допомоги. Вона прибула з Польщі, Румунії, Австрії та Німеччини.

У взаємодії з нашими партнерами вже надано понад 30 тис пляшок питної води нашим захисникам та мирним жителям у фронтових районах міста Харків, Краматорськ, Костянтинівка, Дніпро та Миколаїв.

Підтримка ЗСУ та ТРО

Крім того, усвідомлюючи той факт, що в умовах війни дорога кожна хвилина, яка по суті вирішує життя людини ми стали допомагати нашим бійцям, швидко постачати все необхідне. Зокрема з першого дня війни нами поставлено 10 американських професійних дронів-квадрокоптерів Parrot з функцією 32х кратного зуму та тепловізійним баченням; понад 100 прицілів тепловізійних та нічного бачення; 1250 бронежелетів класу 4+ за європейським стандартом, взуття, форма, тактичні перчатки, рюкзаки і безліч іншого.

Ми там, де найбільш потрібні

Останніми нашими придбаннями для спецпідрозділів ЗСУ є 25 автомобілів позашляховиків та пікапів, а також надсучасні одинадцять карет швидкої допомоги для забезпечення потреб в місті Київ та південно східних регіонах (Харків, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв).

Близько 1000 бандажів, турнікетів та інших медичних засобів для військовослужбовців, цивільного населення та медичних закладів

Переселенці з Маріуполя та Херсону

З 10 квітня також прийняли на себе забезпечення продуктами харчування та засобами гігієни діток евакуйованих з Маріуполя та Херсону до міста Дніпро, на час підготовки цього листа два гуманітарні вантажі вже ними отримані.

Не зупиняємося на досягнутому

Доставили понад 13 0000 продуктових наборів в усі міста та села, що постраждали від бойових дій, зокрема на Київщину, Сумщину, Чернігівщину, Миколаївщину, Донеччину, Луганщину та Харківщину.

Ми підтримуємо війська територіальної оборони, Збройні сили України та всіх, хто не шкодує життя і здоров’я на передовій, бореться за демократію, мир і перемогу українського народу.

Робота не спиняється ані вдень ані вночі, ми працюємо і робимо свій внесок, наближаючи Перемогу і найголовніше, допомагаємо людям витримати цей складний період!